Informatyka Stosowana EAIIE AGH
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Pamiętaj mnie  Ukryj mnie 
Teraz jest Pt 20 wrz, 2019 02:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: [do wynajęcia] 1-2 miejsca Krowodrza Górka od zaraz
PostNapisane: N 09 cze, 2013 22:59 
is2010SI

Gadu-Gadu: 8993370
Imię i nazwisko: Wojciech Padykuła
Grupa/Lab: 2
Od znajomego znajomej
Cytuj:
Radosław Łazarz:
Do wzięcia są dwa miejsca w pokoju w mieszkaniu na Krowodrzy Górce. Mieszkanie przy ulicy Kluczborskiej, osiedle Ukryte Pragnienia (koło przystanku Bratysławska). Osiedle nowe, ciepłe, wysoki standard, zamknięte, z parkingiem, itd. W mieszkaniu łazienka (prysznic, pralka), balkon (kryty, prawie taras), przyjemna kuchnia (płyta elektryczna, zmywarka), dwa pokoje. Właściciel mieszka w Warszawie i pojawia się raz na rok (dosłownie, nie w przenośni). Cena: 450 zł + media za jedno miejsce w pokoju dwuosobowym. W przypadku zainteresowania/pytań wysyłać mi wiadomość/dzwonić na 608804315.

Mieszka tam czysta infa, ponoć ciche kujony, jeden nagle nawiał i szukają kogoś, żeby drogo nie było, więc wypertraktować da radę zapewne i jedną, i dwie osoby. Opinia znajomej o mieszkaniu:
Cytuj:
totalnie polecam, ladnie jest, duzo przystankow wokol, mozna sie zgubic szukajac tego wlasciwego i w ogole!

ale nią się nie przejmujcie, ona jest z Zawiercia i jak jakiś przystanek jest po różnych stronach skrzyżowania, to już się gubi, a jak tramwaje jeszcze do tego jeżdżą, to już w ogóle.

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1