Informatyka Stosowana EAIIE AGH
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Pamiętaj mnie  Ukryj mnie 
Teraz jest Cz 12 gru, 2019 23:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: [ERP] Workday Consultant / Integration Developer - Alight
PostNapisane: Pn 11 lut, 2019 16:47 
Starostka is2011

Imię i nazwisko: Malgorzata Wesolowska
Grupa/Lab: ERP
Jestes na/po ERP i marzy Ci sie praca "w zawodzie"?

- Alight (https://careers.alight.com/)
- ul Powstancow Wielkopolskich (razem z Aon, Delphi, Cisco etc)
- hajsy: bardzo dobre, zalezne od tego ile umiesz, moge podpowiedziec ile mozesz wolac jak pogadamy
- haczyk: lojalka na 2 lata, wysylaja cie na serie szkolen za prawie 30k PLN, kwota do splacenia spada o 1/24 kazdego miesiaca.
- haczyk2: mowia ze tylko na pelen etat, ale dowiedzialam sie ze bardziej zalezy by pierwsze 3 miesiace byc full dostepnym na szkolenia, potem mozna sie dogadac na 30kilka godz/tydz.

CO SIE W OGOLE ROBI: system Workday, taki nowszy i ladniejszy SAP
1. Workday Developer: pracujesz w projekcie od poczatku zbierania wymogow, budujesz czesc/calosc integracji, pomagasz testowac i wdrazac na produkcje
2. Workday Integration Analyst/Consultant: pracujesz z gotowymi juz integracjami, fixujesz bugi, robisz zmiany jakie klient sobie zazyczy
3. Functional: najmniej o tym wiem, ale ogolnie to konfigurujesz klientowi caly Workday by dzialal tak jak on chce, scisle pracuja z dwoma powyzszymi
4. Sa tez jakies oferty do Customer Service z eng/fr/sp/..., ale trzeba juz szukac na stronie alight, nie mam pojecia co robia.

Rzucam info bo wiem jak ciezko mnie bylo znalezc pierwsza robote, gdzie nie wymagaliby umiejetnosci programistycznych na poziomie ninja. Jesli w ogole interesuje Cie robota w ERP lub chcesz podlapac kontakt z klientem bo np idziesz w kierunku zarzadzania - mozemy pogadac.

Odpisuje tylko na maile: meganne22@gmail.com

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1